Oyunlar

GTA+ Servisine Yeni Oyunlar Geliyor

Rockstar Games, yaptığı yeni duyuru ile GTA+ servisine yeni oyunlar eklemeye hazırlanıyor. Amerika menşeli şirket, Bully ve L.A. Noire oyunlarını abonelere sunacağını müjdeledi.


İlginizi Çekebilir: GTA 5 Mobil Cihazlara Mı Geliyor?


GTA+, 2022 yılının Mart ayının sonunda sadece PlayStation 5 ve Xbox Series için faaliyete geçmişti. PlayStation ve Xbox mağazalarında 72 TL karşılığında abonelik alabiliyor ve ay boyunca da çok çeşitli avantajların kapısının açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Bir süre önce GTA: The Trilogy – Definitive Edition, GTA: Liberty City Stories, GTA: Chinatown Wars ve son olarak Red Dead Redemption olmak üzere seçili oyunlara da aboneliğiniz kapsamında erişebilmek mümkün oluyor.

GTA+ Servisine Yeni Oyunlar: Bully ve L.A. Noire

Yakın bir zaman önce yeni bir duyuruya imza atmış olan Rockstar Games, GTA+ Servisine yeni oyunlar eklemek için düğmeye basıldığını müjdeledi. Şimdilik resmi bir tarih olmasa da, Team Bondi tarafından geliştirilmiş olan L.A. Noire ve Rockstar New England tarafından geliştirilmiş olan Bully de ‘GTA+ ile Birlikte Gelen Oyunlar’ kütüphanesindeki yerini alacak.

“Kısa süre önce Red Dead Redemption’ı kütüphanemize dahil ettik ve abonelerimiz bu yıl içinde L.A. Noire ve Bully de dahil olmak üzere daha fazla Rockstar klasiğinin kütüphaneye eklenmesini dört gözle bekleyebilirler.”

Bu duyuru elbette oyuncular için heyecan verici olsa da, işin dikkate değer kısmı ise şirketin artık GTA+ servisine daha fazla önem vermeye başlaması. Bu da, ileride daha büyük oyunların da eklenebileceği ihtimalini arttırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu