Haber

‘Yan Yana Kesemezsiniz’ Dedi: HÜDA PAR’la Zafer Pozisyonu Veren Sinan Oğan Tepki Verdi!

Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, balkon konuşmasının ardından Cumhur İttifakı’nın isimleriyle zafer pozu verdi. ‘Bir ülkücüyü öldürürseniz HÜDA PAR ile aynı sandığa girmez.’ Sinan Oğan’ın HÜDAPAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile baş başa kalması dikkat çekti ve tepki yağdı.

Kesin olmayan sonuçlara göre ikinci tip genel seçimlerde seçimi kazanan aday Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

Sonuçların açıklanmasının ardından “balkon konuşması” yapan AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı başkanlarını da ağırladı.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, BBP Genel Lideri Mustafa Destici, HÜDA PAR Genel Lideri Zekeriya Yapıcıoğlu, DSP Genel Lideri Genel Başkanı Aksakal, CET İttifakı Başkan Adayı Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AKP Sözcüsü Toplantıya Ömer Çelik katıldı.

Cumhur İttifakı’ndaki partilerin liderleriyle ‘Zafer Pozisyonu’ verildi. Sinan Oğan ile HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun aynı karede yer alması dikkat çekti.

Bu pozun ardından Sinan Ogan, Cumhur İttifakı’na desteğini açıklamadan önce Fatih Altaylı’nın sunduğu programda, “Bir ülkücüyü HÜDA PAR ile aynı sandığa koyarsanız yan yana durmayan bir Türk milliyetçisidir. HÜDA PAR ile.” sözler hatırlandı.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

Sinan Oğan’a sosyal medya da tepki gösterdi.

Bunu nasıl yorumluyorsun?

haberkizilirmak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu